Čo obsahuje hojdačka a čo si k nej môžem dokúpiť

Základná výbava hojdačky pozostáva z textilnej časti, ktorá je upevnená na drevenej konštrukcii. Konštrukciu tvoria štyri samostatné drevené tyče. Drevo je brúsený buk, ktorý nie je ošetrený chemickým náterom. Použitá textília sa vyznačuje Oeko-tex standart 100 certifikátom. Hojdačka s drevenou konštrukciou je upevnená na PP lanách. Ďalej ku tejto zostave patrí karabínka, oceľový hák s hmoždinkou, drevené korálky a dva drevené krúžky.

Túto zostavu môžete vylepšiť o doplnkový sortiment, ktorý ponúkame a to je oceľová pružina. V ponuke máme dva druhy. Jedna je s nosnosťou do 15kg. Skutočne dobre pruží, približne do udávaných 15kg. Tá druhá s nosnosťou do 30kg, je vhodná pre staršie a ťažšie detičky.

Ďalej máme v ponuke aj hryzátka, ktoré zabezpečia najmä tým menším deťom úľavu pri rastúcich zúbkoch a tiež neobmedzenú zábavu. Môžete si vybrať z troch zvieratiek a dvoch spôsobov upevnenia. Jedna možnosť je upevnenie pomocou štipca. To znamená, že takéto hryzátko môžete upnúť okrem hojdačky aj na oblečenie alebo kočík. Druhou voľbou je hryzátko na textilnej šnúrke, ktorá je upevnená priamo na drevenej konštrukcii hojdačky.

Takto zostavená hojdačka vám zabezpečí dlhé chvíle zábavy a správny rozvoj vašich detí. Hojdanie sa podporuje sociálnu interakciu a rozvoj. Kolísavý pohyb stimuluje mozgovú kôru, a to časť mozgu, ktorá pomáha sústrediť sa, pomáha rozvíjať percepčné zručnosti. Hojdanie sa celkovo napomáha ku správnemu rozvoju hrubej a jemnej motorike.

noni

Leave a Reply Text

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *